În contextul evenimentelor din Ucraina!

În contextul evenimentelor din Ucraina, vă informăm că Asociația de Economii și Împrumut activează în regim normal, avem destule resurse financiare pentru deservirea depunătorilor și potențialilor beneficiari de împrumut.

Vă asigurăm că depunerile membrilor sînt în siguranță și în afară de lichiditățile permanente, dispunem de Rezerve instituționale de peste 17 mln lei care sînt disponibile de utilizat în orice moment. Membrii noștri care dispun de împrumuturi își onorează la timp obligațiile.

Rugăm membrii noștri să păstreze calmul și să aveți încredere că echipa Microîmprumut își îndeplinește funcțiile bine și ținem situația sub control. 

Atenționăm că fluctuațiile valutare de pe piață poartă un caracter temporar și sîntem siguri că timp de 1-2 luni totul revine la normal. 

Sperăm la susținerea din partea membrilor a activității Microîmprumut!!!!

Abonează-te și fii la curent cu ofertele și noutățile noastre!